Lacný nábytok do spálne

admin3927
10790 Views

Správne rozmiestnenie nábytku v spálni je dôležitejšie ako si pripúšťame. Posteľ, nočné stolíky a skrinka, veď v tom nie je žiadne umenie. Opak je však pravdou. Než začnete rozhodovať, ktoré kúsky nábytku použijete, zamyslite sa nad tým, čo v spálni naozaj potrebujete. Je to nesmierne dôležité hlavne pri malých miestnostiach. Nikto nechce spať v preplnenej miestnosti, kde sa bude cítiť stiesnene. Jedným z trikov je použitie úzkej, no vysokej policovej skrine. Nezaberie veľa miesta, no zmestí sa do nej pomerne veľa vecí.

Predtým, než začnete s rozmiestňovaním nábytku, nakreslite si viac možností rozloženia jednotlivých kusov na papier. Ušetrí to čas a energiu pri nezmyselnom posúvaní toaletného stolíka z jednej strany miestnosti na druhý. Berte do úvahy funkčnosť a vašu celkovú predstavu o konečnom výsledku. Spálňa má byť v prvom rade miestom oddychu, no mala by odrážať i váš životný štýl. Ak si neviete predstaviť večernú pohodu bez dobrého filmu, bez výčitiek si do spálne televízor dajte. V prípade, že uvažujete o úplne novom nábytku, pozrite si ponuku na Lacny-nabytok.eu. Je tam mnoho akcií a zliav, ktoré pri zariaďovaní spálne ( a nie len tej ) určite využijete.

Zariaďovanie izby má určitú postupnosť a vždy je najlepšie začať s najväčším a najdôležitejším kusom nábytku, čo je v našom prípade posteľ. Určite si doprajte i nočné stolíky, ktoré sú naozaj dôležité, hoci sa to nemusí na prvý pohľad zdať. Máte na nich položený budík a nočnú lampu, poprípade knihu a v ich zásuvkách sa nájde miesto na odloženie drobností, ktoré chcete mať neustále po ruke. Nasleduje bielizník, či skrine, , toaletný stolík, poprípade stoličky a všetko ostatné, čo potrebujete.

V poslednej dobe sa čím ďalej tým viac kladie dôraz na separátne sedenie. Či už je to pohovka, alebo čalúnená lavica, ktorú umiestnite priamo k nohám postele, vždy dbajte na to, aby bola prínosom a nie prekážkou. Niekedy je lepšie využiť len klasické stoličky, kde je výber zo štýlov a farieb takmer nekonečný.

Čítate radi a hlavne pred spaním? Nikto netvrdí, že musíte mať vedľa postele hotovú knižnicu. Polička, či policová skrinka sa dajú zapracovať do každého priestoru a vôbec nemusia pôsobiť ťažko.

Nebojte sa experimentovať! Svetlo, farby a nenápadité detaily dokážu navodiť tu správnu atmosféru. Pre inšpiráciu si kľudne kliknite na Novynabytok.sk Nočná lampa, stojan na šaty, mäkký koberec, zrkadlo a fotky vašich blízkych, to všetko navodí tú správnu atmosféru, ktorá má byť súčasťou miesta, kde oddychujete po náročnom dni a naberáte nové sily.

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *