Užijte si prázdniny se stolním fotbalem

posted in: Blog | 0

Stolni-fotbalekSkvělý stolní fotbal se hraje po celém světě již od první světové války, kde si s ním v podobné verzi uklidňovali nervy zmrzačení vojáci i nemocné děti ve špitálech. Tím jsme naznačili, že hra stolního fotbalu je luxusní zábava nejen pro děti, ale pro lidi všech věkových kategorií. Hrací stůl je tabule ve tvaru fotbalového hřiště, na kterém jsou hráči, které je možné ovládat pomocí speciálních tyčí. Možná pro vás bude zajímavá informace, že se stolnímu fotbalu říká kicker podle prvního výrobce.  A veškerá manipulace s ním vyžaduje velký postřeh a zručnost. Hrajete oběma rukama. Celkem 22 hráčů v poli, v moderní verzi mají i vyměnitelné dresy, pokaždé s jiným fotbalovým klubem.   Čísla (11 od každého týmu) a osm rukojeti (4 každého hráče). Cíl – vstřelit co nejvíce branek do soupeřovy branky. Vyhraje ten, kdo bude nejlepší, tudíž nejobratnější, je nutná rychlost reakce a, samozřejmě praxe je také důležitá.

Stolní fotbálky! Kde můžete hrát?

Kde můžete stolní fotbálky hrát? Stolní fotbal je určený jak pro domácí použití, tak pro zábavu lidí v barech, kavárnách a dalších místech, kde se lidé setkávají a chtějí se bavit. Velmi populární je umístění stolních fotbálků do úřadů, kde se zaměstnanci při hře odreagují od stresu. Hra je poměrně mobilní, nezabírá příliš mnoho místa, takže může být umístěna v každé místnosti. Perfektně zapadne do každého interiéru – jak na veřejných místech, tak v dětském pokoji. Cena takového potěšení, je relativně malá.  Vzrušující hru prožijete s více hráče, nemusíte se obávat, že jste vyhodili peníze za nezajímavou věc.

Konstrukce a vybavení stolní fotbal  

Pokud hraje stolní fotbal pravidelně více lidí, tak nesmíte šetřit na  kvalitě. Jen silný a robustní stůl je schopen odolat všem nejjasnějším vítězstvím a smutným porážkám. V prodeji jsou různé stolní fotbalové soupravy, v závislosti na vašich potřebách a preferencích. Souprava může obsahovat ochranné brýle, světla a dokonce i držáky nápojů. No a na závěr je dlužno říci, kde nabízejí stolní fotbal za rozumnou cenu i s příslušenstvím. V zákazníky oblíbeném eshopu t-zbozi.cz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.