Šatní skříně! Na rozměru a tvaru se podílí dispozice

posted in: Blog | 0

towels-923505_1280Máte ve svém hledáčku šatní skříně? Tak byste měli vědět, že na rozměru a tvaru vestavěné skříně se podílí i dispozice, která počítá s různými výklenky a volnou plochou pro umístění úložného prostoru. Rádi koukáte na sebe do zrcadla? Tak si pořiďte zrcadlovou šatní skříň, která se bude táhnout podél celé stěny na způsob baletní sálu. A prosím bez paniky nad megalomanií, kterou s sebou tento výrobek přináší. Přicházejí na řadu police s rozměrem od 50 cm. Ovšem pokud tyto police máte ve spodní části šatní skříně, tak počítejte se ztíženým přístupem do jejich zadních částí.

Šokující výběr šatních skříní s dopravou zdarma ZDE – garance nejnižších cen!

Šatní skříně jsou ideální pro věšení věcí

Moderní šatní skříně nabízejí přehledné uložení věcí jako jsou košile, saka, kalhoty, sukně, halenky, trička … zde ovšem je nutno počítat s prostorem 90 až 100 cm, hovoříme o krátkém věšení, kde tímto způsobem zavěsíte více jak 70% svých věcí, a proto podle tohoto parametru vybíráme šatní skříně. Pro zavěšení dámských šatů do vestavěné šatní skříně budete potřebovat prostor 120 cm. Vhodným řešením je umístění police na boty do spodní části dlouhého věšení, kde požadovaný prostor pro dlouhé věšení je 160 cm. Přicházejí na řadu pantografy – sklopné věšákové tyče. Inspirace pro vás na nábytek-dnes.cz!

Šatní skříně s posuvnými dveřmi ZDE.

Šatní skříně – ABS hrana

ABS hrana je dnes převažujícím typem hrany nábytku z laminované dřevotřísky. A proč se v tématu šatní skříně o ní zmiňujeme? ABS hrana neboli termoplast nabízí řadu výhod –  světlostálost, moderní design, nárazovou odolnost, voděodolnost, chrání dřevotřísku před poškozením a nasáváním vlhkosti. Je zarážející, že někteří výrobci, stále upravují hrany nábytku papírovou nažehlovací páskou, která už dávno patří minulosti, neboť náležitě nechrání konce desek proti opotřebení a má krátkou životnost. Další informace o šatních skříních hledejte na portálu IDnábytek.cz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.