Praktický, skladný, umělý vánoční stromeček

posted in: Blog | 0

Pokud už vás nebaví to vysávání jehličí, zřejmě nejlepší volbou bude pro vás umělý vánoční stromek. Hodí se zejména pro majitele malých bytů, ale i pro milovníky domácích mazlíčků i malých dětí. Můžete si totiž vybrat z mnoha umělých vánočních stromků. Velikost můžete zvolit opravdu malou a pak nemusíte řešit žádné problém s místem. Umělý vánoční stromek je také mnohem lehčí a snadno jej můžete také umístit třeba na stůl nebo na komodu. Dokonce jsou na trhu už takzvané vánoční stromky čtvrtinové, které jsou určené přímo do rohu místnosti. Pak už vám budou chybět jen krásné světelné vánoční řetězy v provedení LED .

Světelné vánoční řetězy

Pokud stále sháníte kvalitní světelné hadice za rozumnou cenu? Tak neváhejte a navštivte naše kategorie, které disponují obrovským výběrem za velmi rozumné ceny. Z vnějšího osvětlení jsou v poslední době nejvíce populární girlandy, světelné hvězdy a rampouchy, které se používají k výzdobě okrajů střech, balkonů a oken, stejně jako jsou oblíbené dlouhé řetězy na zdobení stromů a keřů v zahradě. Girlandy jsou dostupné ve formě mřížky a ve formě clony a patří k těm nejprodávanějším světelným dekorací. Kromě světelných řetězů, jsou také vysoce populární LED, tedy light duralights šňůry se světly uvnitř. Ty se pak liší od klasických vánočních řetězů v tom, že jsou v nich žárovky umístěny velmi blízko u sebe, a při pohledu z dálky tvoří krásnou souvislou linii.

Vánoční výzdoba bytu

Na parapety nebo police jsou velmi vhodné trojúhelníkové adventní svíčky a světla s malými žárovkami na koncích trubek, které jsou uloženy ve dvou nebo 3 řádcích, které nazýváme polární. Vaše vánoční výzdoba bytu může být přesně podle vašich představ. Navíc si díky velikosti malých vánočních stromků třeba ve výšce 10 cm můžete vyzdobit třeba svůj pracovní stůl a zpříjemnit si atmosféru vánočního shonu prakticky kdekoliv, na pracovišti i v každé místnosti vašeho obydlí. Pokud chcete něco opravdu netradičního, a zelená barva už se vám zdá opravdu fádní, najdete provedení vánočních svátků v různých barvách, třeba i s již zabudovaným osvětlením. Umělý vánoční stromek neopadává, ale ani nevoní. Pokud příliš neholdujete zdobení, můžete i celý nazdobený stromeček zakrýt igelitem a nechat jej v komoře až do příštího roku.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.